KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 7142501
nr 714 2501
Oliver Herdies
(1906-1994), Sverige
Pastell, Signerad Herdies, -61, (Oliver Herdies), Komposition, 25x30
måndag 12 september 2011
kl 17:41:13
Oliver Herdies
Läs mer om Oliver Herdies